Skip to content Skip to footer

Beznadějné případy neděláme. Ten váš takový není

I

gor David: „Klienti se mě ptají, proč to vlastně děláme? Proč řešíme případy, od kterých dali ostatní ruce pryč?

Odpověď je jednoduchá. Chceme prosazovat stojící, zaseklé projekty, které někdo zbytečně nebo záměrně zařízl. Chceme, aby se začalo stavět, projekt se dotáhl do konce a mohl začít sloužit lidem. Jde nám o rodinné domy stejně jako o multifunkční budovy a developerské projekty. 

Současně máme bohužel mnohonásobnou zkušenost, že právní podpora nově vznikajících projektů začíná být v dnešní době nutnost. Procesy a právní normy se neustále zesložiťují. Okolnosti, které byly v minulosti banalita, dnes dokáží stavitele roky blokovat. Staré prověřené postupy jednoduše přestávají stačit. 

Proto jsme se jako architekti a projektanti museli už před časem spojit s precizními právníky, specialisty na správní řád a stavební právo. A začít hledat neotřelé způsoby, jak úřady přesvědčit, nebo v horším případě donutit k přesnému dodržování správního řádu a ostatních právních předpisů. 

To stejné nabízíme i našim klientům. 

No a upřímně, taky chceme chodit domů s dobrým pocitem. Nechceme se jen nekonečně soudit bez výsledku. Chceme kauzy svých klientů vyhrávat.

Proto nikdy nebereme případy, o kterých dopředu víme, že jsou beznadějné. A které by naše klienty jen stály peníze bez solidní naděje na úspěch.“

Vašemu případu se budeme rádi věnovat. Neváhejte se na nás obrátit.

DAVID ARCHITEKTI CONSULTING


Právo a architektura se spojily,
aby váš projekt proměnily ve skutečnost
AdresA

nám. 14. října 1278/1

Praha 5 – Smíchov

Kontakt

studio@davidarchitekti.cz

+420 299 140 550

DAVID ARCHITEKTI CONSULTING © 2024. All Rights Reserved.